Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Share Thread:
Time Disorder (Yapım Aşamasında)
Yeni bir projeyle karşınızdayım :) Karşınızda: Time Disorder!
Daha her şey çok erken ancak şimdiden birkaç detay vereyim dedim. Bunun dışında her ekleme yapıldığında buraya güncelleme yapacağım.
Text-based ve seçimlerinize göre şekillenmekte olan bir oyun olacak Time Disorder. Her şeyini elimden geldiğince kendim halletmeye çalışacağım. Özellikle müziklerinin komple bana ait olmasını istiyorum, bakalım başarabilecek miyiz :)
Temel Hikaye:
Bilinmeyen bir yerde, bilinmeyen bir zamanda TimeWarp isimli bir enjeksiyon üretilir. Bu enjekte, aslında tarihler arası geçiş yapmayı sağlayan bir biyolojik silahtır. Siz de bu enjeksiyonu bulan Bilim Adamlarından biri, bu olayı araştıran bir Gazeteci veya Test Deneği olarak bu enjeksiyonun ilk ve son prototiplerinden birini elde etmeyi başarırsınız. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır...
Hikaye dallanıp budaklanacağı için yeterince bilgi vermiyorum, veremiyorum. 3 Ana karakter seçiminden birini yaptığınızda hikayeniz buna göre şekil alacak ve yaptığınız seçimlere göre oyundaki bazı önemli anları şekillendirmiş olacaksınız.
Yorumlarınızı, önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum. Aslında basic bir temeli olan, keyif verici ve hikayesi detaylı bir oyun yapmaya çalışıyorum ve bu konudaki desteğiniz ya da yapacağınız ufak bir eleştiri benim oyunu geliştirmeme ek bir katkı sağlayacaktır eminim. Oyunu Unity oyun motoruyla yapmaktayım, oyunu geliştirdikçe buraya ek olarak fotoğraflar atacağım bilgilendirmek adına. İyi günler :)

[-] Aşağıdaki 1 kullanıcı Kabus kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? Visual917
Mükemmel! Senin oyun çıkarmanı hiç beklemiyordum kabuscuk :)

Now my inner dialogue is heaving with detest
I am a martyr and a victim and I need to be caressed
I hate that you negate me, I'm a ghost at beck and call
I'm failing and placating, and berating myself for staying

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
(03-10-2019, Saat: 20:26)Visual917 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mükemmel! Senin oyun çıkarmanı hiç beklemiyordum kabuscuk :)

Bişeyler denemeye çalışıyoruz şimdilik, bakalım neler çıkacak :)

? Visual917
Görsel anlamda güncelleme yapıyorum ve sade mi sade ana menümün ve oyun içinden giriş kısmından bir kuple fotoğraf yolluyorum :)

Time Disorder - Galeri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[Resim: https://resmim.net/f/KvzedD.png]
[Resim: https://resmim.net/f/AXZtKU.png]

? Visual917

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Idle RPG: Monster Craze (Geliştirilme Aşamasında) ZeriX 2 1.144 11-07-2020, Saat: 18:55
Son Yorum: Arthedain

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi