Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Share Thread:
Eski Oyun yapımcıları şu an ne yapıyor?
Yıldız 
Selamlar, eski oyun yapımcılarının veyahut nostaljik sevdiğimiz animasyon yapımcılarının neler yaptığını bilen var mı? Benim sanırsam bildiğim iki tane var...

Proximity Games: Erzurum Vakasını yaşattı Türkiyeye, ses seda çıkmıyor şuan. 

Gsli dövme, fbli dövme, bir de karate kamilin yapımcısı: Animatör ve çizerlik yapıyor, Cemre Özkurt adı, Instagramda paylaşım yapıyor arada DeluxePaint adıyla. İnsanların Türk yapımı olduğuna inanamayacağı güzel bir oyun çıkardı "Beat the game" adıyla. Ayrıca zamanında Sims 3 te karakter tasarımcılığı yaptı. Ve yanlış hatırlamıyorsam Blizzard/Activision gibi ünlü firmalarla çalıştı

Herhangi bir iş için yardıma ihtiyacın varsa yaz, cevap vermiyorsam yardım etmeyeceğim demektir.

Amacın arkadaşlıksa buyur gel muhabbet ederiz.
[-] Aşağıdaki 1 kullanıcı Multinality kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? bedo19
Uzak Diyar Destanları'ndan ve daha birçok flash tabanlı oyundan hatırlayacağınız Tayfun Tuna, şu an Camping Vlog Simulator 2024 üzerinde çalışıyor galiba. I WILL BE THERE adındaki son Point & Click oyunu da çok güzeldi, eski türk oyunlarının güncellenmiş hâli gibiydi.
[-] Aşağıdaki 2 kullanıcı bedo19 kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? dawn, Multinality
(20-01-2024, Saat: 05:03)bedo19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzak Diyar Destanları'ndan ve daha birçok flash tabanlı oyundan hatırlayacağınız Tayfun Tuna, şu an Camping Vlog Simulator 2024 üzerinde çalışıyor galiba. I WILL BE THERE adındaki son Point & Click oyunu da çok güzeldi, eski türk oyunlarının güncellenmiş hâli gibiydi.
Hadi bakalım, steam sayfasına baktım hala çalışkanlığa devam ediyor.

Herhangi bir iş için yardıma ihtiyacın varsa yaz, cevap vermiyorsam yardım etmeyeceğim demektir.

Amacın arkadaşlıksa buyur gel muhabbet ederiz.
[-] Aşağıdaki 2 kullanıcı Multinality kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? Visual917, bedo19

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ünlem Oyun Kuzusu Türkçe Oyunlar Arşivi Hasanbey05 8 3.958 28-05-2023, Saat: 16:23
Son Yorum: BuzzyKiller
  Uzak Diyar Destanları 2 Kutsal Dönüş Oyun Müzikleri Göktürkçü 0 576 15-04-2022, Saat: 19:20
Son Yorum: Göktürkçü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi