Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Share Thread:
Proximity Games (Fatih UZUN) - Oyunları Arşivi
Bir zamanlar Proximity Games vardı, bilmem hatırlar mısınız. Secret-Forest zamanında da severek takip ettiğim Fatih abimin oyun yaptığı isim. Şimdilerde Steam üzerinde oyunlar geliştirip yayınlamaya devam ediyor, ben de onu severek takip ettiğimden dolayı onunla alakalı bir başlık açmak istedim, bilmiyorum doğru yere mi açtım :D

Steam'de bulunan tüm oyunlarına buradan erişebilirsiniz:
Proximity Games - Steam

Eski Oyunlar

Secrets of Sultan Kanuni Serisi

2 farklı oyundan oluşan seride tarihi karakterlerin ve Matrix filminden hatırlayacağınız karakterlerle karşılaşabiliyor, belirli Puzzle parçalarını çözümleyerek Kanuni Sultan Suleyman'ın hazinesine ve bu hazinenin bilgisine erişiyorduk. İlk oyun grafiksel anlamda eski olsa da, ikinci oyun hala kendini oynatabiliyor. :)

Secrets of Sultan Kanuni

Secrets of Sultan Kanuni 2

OyunYapimi.Org

Sanırsam daha da eskilerden türk oyun yapım sitesi olan bir sitedeki kullanıcılardan ilham alınarak yapılan, içerisinde computer science esprilerini de barındıran eğlenceli ve bir o kadar da zor bir oyundu hatırladığım kadarıyla. Oyunda bir oyun yapımcısı oluyor, oyunu geliştirip piyasaya sürmeye çalışıyorduk.

oyunyapimi.org

Rapstar Serisi

4 Parttan oluşan Rapstar serisinde, Rapper olarak üst sıralara tırmanmaya çalışıyorduk. 1-1.5-2-2.5 şeklinde sıralanan bu oyun serisinde oyunlardan birinde türkçe seslendirme yer alıyordu. Eğlenceli vakitler geçirmemizi sağlatmıştı zamanında.

Rapstar Serisi Tüm Oyunlar

Fatih Uzun beyefendiler, hala Steamde Kuratör olarak oyun geliştirmekteler. Gerçekten hatrı sayılır birisi kendisi. Eskileri yeniden görebilmek, eskinin üzerine başka şeyler katabildiğini görmek gerçekten mutluluk verici. Umarım başarıları daim olur, biz de desteklemeye devam ederiz :)

fatih ismi bana tanıdık geldi ama çıkaramadım
oyunyapimi.org :( oyun-yapım.com :(((((( 2010 yılını çok net hatırlamamın sebebi işte bu. xstar, adventure-star, xnova (ixnova) geçenlerde konuştuk whatsapp'tan ahh beee
çok seviyordum o dönemleri

Now my inner dialogue is heaving with detest
I am a martyr and a victim and I need to be caressed
I hate that you negate me, I'm a ghost at beck and call
I'm failing and placating, and berating myself for staying

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
Mobilde olduğum için şimdilik eski oyunlarına bakamadım ve steam'dekilerin görsellere bakmakla yetinebildim fakat oyunlar gözüme hoş gözüktü. Bilgisayara geçip oynadığım zaman yorumumu editleyeceğim. Bu yolda size başarılar At .

Edit: Eski oyunlarınızı oynadım. Gayet hoşuma gitti. Ama sanırım Osmanlı ile alakalı olan ikinci oyunun exe. dosyasını eklememişsinız. Onun dışında başta Osmanlı oyunu olmak üzere hepsi güzeldi. (Beni point & click oyunları nedense cezbediyor Lol

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kötü Rockstar Games, Remedy'e dava açtı! Multinality 2 622 16-01-2024, Saat: 20:24
Son Yorum: Visual917
  Dedektif Sivri Oyunları Xenoan 13 4.002 07-08-2021, Saat: 12:10
Son Yorum: Hasanbey05

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi