Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Share Thread:
Unity3D
Unity en çok kullanılan oyun motorlarından biridir hatta en çok kullanılan oyun motoruda diyebiliriz.
Bu kadar ilgi odağı olmasının nedenine gelirsek bence herkes için uygun olması 2d çalışıyorsanız unity 3d çalışıyorsanız unity çaylaksanız unity profesyönelseniz gene unity tek başınaysanız unity bir ekip veya şirketsenin gene unity anlayacağınız üzere unity hemen hemen her türden geliştirici ye uygun bir oyun motoru bende unity kullanıyorum öneririm ayrıca internette birçok eğitim videosu bulunan bir oyun motoru.
İnceleme için pek yetersiz ama teşekkürler paylaşım için, ekleme yapılır zamanla, sen de yapabilirsin :)

hepsini halkların
birbirine kırdırdık
[-] Aşağıdaki 1 kullanıcı owarida14 kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? Visual917
2D için en iyisi GameMaker Studio'dur. Sonrasında da Construct 2 gelir. Unity 2D için başlangıç seviyesindeki insanları kanser eder. Unity de 3D için amatör motorudur. Profesyonel geliştiriciler de CE, UE4 gibi motorları tercih eder zaten. Unity kötü oyunlar için yeterince iyi bir motor ama amatörler için idare eder.

Now my inner dialogue is heaving with detest
I am a martyr and a victim and I need to be caressed
I hate that you negate me, I'm a ghost at beck and call
I'm failing and placating, and berating myself for staying

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
(05-10-2019, Saat: 04:26)Visual917 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2D için en iyisi GameMaker Studio'dur. Sonrasında da Construct 2 gelir. Unity 2D için başlangıç seviyesindeki insanları kanser eder. Unity de 3D için amatör motorudur. Profesyonel geliştiriciler de CE, UE4 gibi motorları tercih eder zaten. Unity kötü oyunlar için yeterince iyi bir motor ama amatörler için idare eder.
unity ile iyi grafiklere sahip profesyönel 3d oyunlar yapılabilir.
örnek: RUST,FİREWATCH
ayrıca 2d oyunlar içinde çok iyi olduğunu düşünüyorum her türlü imkanı sağlıyor.
zorluk açısından haklılık payın var ama bana fazla zor ve çıldırtıcı gelmedi.
(05-10-2019, Saat: 11:51)Mahmut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-10-2019, Saat: 04:26)Visual917 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2D için en iyisi GameMaker Studio'dur. Sonrasında da Construct 2 gelir. Unity 2D için başlangıç seviyesindeki insanları kanser eder. Unity de 3D için amatör motorudur. Profesyonel geliştiriciler de CE, UE4 gibi motorları tercih eder zaten. Unity kötü oyunlar için yeterince iyi bir motor ama amatörler için idare eder.
ayrıca 2d oyunlar içinde çok iyi olduğunu düşünüyorum her türlü imkanı sağlıyor.

UE4'ün grafikleri Unity'den daha iyi..

Now my inner dialogue is heaving with detest
I am a martyr and a victim and I need to be caressed
I hate that you negate me, I'm a ghost at beck and call
I'm failing and placating, and berating myself for staying

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
(05-10-2019, Saat: 14:25)Visual917 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-10-2019, Saat: 11:51)Mahmut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

UE4'ün grafikleri Unity'den daha iyi..
Evet dokuları ayrıntılı ve ışıklandırmasıda çok iyi daha iyi gözüküyor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi