Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Share Thread:
Mucosoft'u Tanıyor Musunuz?
SF ile ilk defa 2011 veya 2012 yılında tanışmıştım. O zamanlar programlama ile ilgili bir araştırma yaparken denk gelmiştim fakat pek önemsememiştim. Burada okuyacağınız gerçekleri ilk defa açıklıyorum bu arada. O zamanlar pek dikkat etmediğim siteye başkasının önerisi ile tekrar incelemeye karar verdim. Daha detaylı bir inceleme yaptıktan sonra siteyi sevdim ve aranıza katıldım. O zamandan beri birçok kez banlanıp tekrar gelen bir üye idim. Forumda belkide 10'larca üyelik açmışımdır. 

Peki neden banlanıyordum? O kısmına çok girmek istemiyorum fakat özetleyeyim. Eski konularıma bakınca fark ettim ki pek anlaşılmayan şekilde konuşuyorum. Yani adamlar beni banlamakta haklılardı. ._. Ben bile kendi konularımı okurken bazılarını anca anladım.

Neyse kısacası burada beni tanıyan kimler kaldı? Tanımayanlar ve yeni gelenlere de hoş geldin diyelim o zaman. :)

Benimle ilgili ilginç anılarınız var ise buyrun paylaşın biraz sohbet edelim. Sorularınızı da bekliyorum.
[-] Aşağıdaki 1 kullanıcı Mucosoft kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? MaxPayne
(01-10-2019, Saat: 13:16)Mucosoft Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SF ile ilk defa 2011 veya 2012 yılında tanışmıştım. O zamanlar programlama ile ilgili bir araştırma yaparken denk gelmiştim fakat pek önemsememiştim. Burada okuyacağınız gerçekleri ilk defa açıklıyorum bu arada. O zamanlar pek dikkat etmediğim siteye başkasının önerisi ile tekrar incelemeye karar verdim. Daha detaylı bir inceleme yaptıktan sonra siteyi sevdim ve aranıza katıldım. O zamandan beri birçok kez banlanıp tekrar gelen bir üye idim. Forumda belkide 10'larca üyelik açmışımdır. 

Peki neden banlanıyordum? O kısmına çok girmek istemiyorum fakat özetleyeyim. Eski konularıma bakınca fark ettim ki pek anlaşılmayan şekilde konuşuyorum. Yani adamlar beni banlamakta haklılardı. ._. Ben bile kendi konularımı okurken bazılarını anca anladım.

Neyse kısacası burada beni tanıyan kimler kaldı? Tanımayanlar ve yeni gelenlere de hoş geldin diyelim o zaman. :)

Benimle ilgili ilginç anılarınız var ise buyrun paylaşın biraz sohbet edelim. Sorularınızı da bekliyorum.

Hatırlamaz olur muyuz hiç.. Hoşgeldin aramıza :)

[-] Aşağıdaki 1 kullanıcı Kabus kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? Mucosoft
Hoş geldin, sefalar getirdin. ^^

Yeni bir üyeyle iletişememek bir yönetici için tahammül edilemez bir şey kendimden biliyorum :) Ama banlar mıyım şahsen hayır. @Visual917 banlar belki.

Tanımayanlar ve yeni gelenlere hoş geldin demişsin, hoş buldum. ^^

hepsini halkların
birbirine kırdırdık
[-] Aşağıdaki 1 kullanıcı owarida14 kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? Mucosoft
Hoş geldin tekrardan Mücahit :)

Now my inner dialogue is heaving with detest
I am a martyr and a victim and I need to be caressed
I hate that you negate me, I'm a ghost at beck and call
I'm failing and placating, and berating myself for staying

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
[-] Aşağıdaki 1 kullanıcı Visual917 kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? Mucosoft
Mucosoft forever.
[-] Aşağıdaki 1 kullanıcı Ouz kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? Mucosoft
Keşke ilk sitenin bir yedeği olsaydı da eski konulara bakabilseydik
(04-10-2019, Saat: 01:41)Ocal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke ilk sitenin bir yedeği olsaydı da eski konulara bakabilseydik
Belki tamamı yok fakat web arşivinde bazıları mevcut.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beni Tanıyın owarida14 1 514 24-08-2019, Saat: 13:16
Son Yorum: Visual917

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi