Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Share Thread:
[İnceleme] Sahada Koş - Belyum (Türk Yapımı)

Bugün biraz değişik bir oyunu ele alıyoruz. Bu sefer sahnede Belyum var.

Oyunun Adı: Sahada Koş
Oyunun Dili:
Türkçe
Geliştiricinin Adı:
Belyum
Oyunun Motoru:
Unity Game Engine
Oyunun Platformu:
Android
Oyunu Anlat:
Gerçek hayatımızda yaşanan bir olayı, yapımcı kendine göre yorumlamasını görmekteyiz. Olayı kabaca hatırlayacak olursak iki youtuber bir maçın ortasında sahaya atlamasıdır. O iki kişiden bahsetmeye gerek yoktur, zaten hatırladığınızı düşünüyoruz.

YAPIMCIDAN;

20 adet farklı karakterler var.1. karakterden sonuncu karaktere kadar her karakterin artan bir koşma hızı ve dönme hızı özelliği var 1. karakter daha yavaş koşar ve döner sonuncu karakter en hızlı koşar ve döner. ve bu karakterlerin takipçi adı altında birer özelliği daha var bunlar da 1. karakterden sonuncu karaktere doğru yükseliyor.

1 karakterde 200k takipçi sonuncu karakterde 4.5 m takipçi var. sahaya girdiğin karakterle güvenlik görevlilerinden kaçmak amacındasın. ilk başta yavaş koşan görevliler geliyor gittikçe artıyor hızları. Kaçtığın her saniye girmiş oldugun karakterin takipçi sayısından 10k abone düşürüyor amacın bu sayıyı sıfırlamak zaten. bu sayıyı kaçarak ve 10 sn de bir kullanma hakkın olan bir butona basarak 30k daha düşürebilirsin. başarılı bitirdiğin her bölümden sonra bir sonraki karakterin kilidi açılır. istersen cüzi bir ücrete kendin istediğin karakteride açabilirsin.

Tamamen troll amaçlı bir oyundur.

Artıları

• Troll amaçlı yapılan her oyunda olduğu gibi bu oyunda cidden eğlencenin dibine vuracaksınız.
  • Karakter seçimi özelliği var,
  • Sade ve anlaşılır bir menüsü var,

Eksileri

• Küçük yaşta ki çocuklara kötü ornek teşkil etmektedir,
  • Para sistemini sevmeyenlere göre değil,
  • Biraz daha cilalanması gerekiyor,

Öge Başına Fiyatı: TL: 1,19-TL: 2,49

Resimler

Edin

Fena bir Re-Volt hastasıdır.

Şu an indirildi oynayalım

[img=0x0]https://i.hizliresim.com/6Dpyz9.gif[/img]
[-] Aşağıdaki 1 kullanıcı Nawaree kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? NESDelisi
(02-09-2019, Saat: 16:07)Nawaree Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu an indirildi oynayalım

Umarım seversiniz.

Evet 10. karakterde kaldım baya zorlanmaya başladım ama oyuna 10 üzerinde 8 veririm açıkçası .

[img=0x0]https://i.hizliresim.com/6Dpyz9.gif[/img]
bir de ingilizceleri iyi olsaymış...

Now my inner dialogue is heaving with detest
I am a martyr and a victim and I need to be caressed
I hate that you negate me, I'm a ghost at beck and call
I'm failing and placating, and berating myself for staying

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
(02-09-2019, Saat: 23:27)Nawaree Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet 10. karakterde kaldım baya zorlanmaya başladım ama oyuna 10 üzerinde 8 veririm açıkçası .

Çok sevindim. <3

(03-09-2019, Saat: 00:37)Visual917 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir de ingilizceleri iyi olsaymış...

Ahaha. :D

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi