Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Share Thread:
Forum Ölmüş Abi
Forum ölmüş abi, artık forum kültürü mü giderek ölüyor yoksa S-F kitlesi sadece Abu oyunları için mi takip ediyordu bilmiyorum ama bayağı bayağı forum ölmüş. Yani ilk kapandığında ölmüştü aslında; bu forum belli ki açıldığından beri canlı değildi ama insan eski zamanları da özlüyor işte. Birileri daha aktif olaydı da geyik yapaydık biraz. Ben biraz canlandırmak için başka kategorilere de konu açmayı düşünüyorum ama bakalım. Tek başına yapılacak iş değil sonuçta.

Bazı şeyler için
İyi olmak yetmiyormuş
Sevilmek için, aşk için
İyi olmak yetmiyormuş
[-] Aşağıdaki 1 kullanıcı Xenoan kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? Visual917
Büyüdüler, daha önce yaşanan olaylar falan filan.. Drama.. Forum kültürü de öldü evet

Now my inner dialogue is heaving with detest
I am a martyr and a victim and I need to be caressed
I hate that you negate me, I'm a ghost at beck and call
I'm failing and placating, and berating myself for staying

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
Aslında tutan forumlar oluyor fakat en büyük sebebi bence, herkesin bu foruma vakit ayırma isteğinin de gitmesi. Fakat benim en sevdiğim sistem hep forum sistemi olmuştur. Facebook grupları, Discord grupları vs. arasında. Çünkü her şey çok güzel kategorize ediliyor istediğim bilgi ve konuya çok rahat ulaşabiliyorum aynı zamanda ister istemez seni bireysel editörlük yapmaya da teşvik ediyor. Sürekli bir şeyler yapıp atiyim oradan yararlansınlar yada görsünler diyorsun fakat fb gruplarında vs. sadece boş muhabbet yapıldığını görüyorum ya da ben kaliteli grup görmedim o da mümkün. Bir de Sf'nin özünde flash kültürü vardı hep. Sonuçta Abuzittin ile sf var oldu. Çoğu kişi Türklerin de oyun sektörüne girebileceğini orada gördü ben de dahil. Flash ölünce sf de ölmüş olabilir.
[-] Aşağıdaki 2 kullanıcı Fatalem kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? 3Q12W, Visual917
(24-05-2020, Saat: 23:51)Fatalem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında tutan forumlar oluyor fakat en büyük sebebi bence, herkesin bu foruma vakit ayırma isteğinin de gitmesi. Fakat benim en sevdiğim sistem hep forum sistemi olmuştur. Facebook grupları, Discord grupları vs. arasında. Çünkü her şey çok güzel kategorize ediliyor istediğim bilgi ve konuya çok rahat ulaşabiliyorum aynı zamanda ister istemez seni bireysel editörlük yapmaya da teşvik ediyor. Sürekli bir şeyler yapıp atiyim oradan yararlansınlar yada görsünler diyorsun fakat fb gruplarında vs. sadece boş muhabbet yapıldığını görüyorum ya da ben kaliteli grup görmedim o da mümkün. Bir de Sf'nin özünde flash kültürü vardı hep. Sonuçta Abuzittin ile sf var oldu. Çoğu kişi Türklerin de oyun sektörüne girebileceğini orada gördü ben de dahil. Flash ölünce sf de ölmüş olabilir.
Ben de kesinlikle forum kültürüyle eskiden beri içli dışlı olduğum için forum daha cazip geliyor lakin forumlar genel olarak belli bir ciddiyet seviyesinin üzerinde ve kurallar üzerine kurulu olduğundan sanırım, bi de anlık cevap yazma olayı çok sıkıntı olduğundan yeni giren biri açısından çok rahat değil. DC ve FB grupları anlık cevap yazma/alma konusunda kesinlikle çok daha rahat.

Flash yerine başka programlar bulup onun üzerinden başka projeler çıkaralım o zaman belki öyle yeni kişiler çekebiliriz Smile

Bazı şeyler için
İyi olmak yetmiyormuş
Sevilmek için, aşk için
İyi olmak yetmiyormuş
Siteye giren kaç kişi var?
(09-06-2020, Saat: 19:25)Ouz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siteye giren kaç kişi var?

10 falan sanırım Dodgy  Whiteflying

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
Çift haneler. İyimiş :D
(12-06-2020, Saat: 22:00)Ouz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çift haneler. İyimiş :D

sdflknsdfgşnlsdg

ben amacıma ulaştım çok kişinin gelmesine gerek yok

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
Forum ölse ne yazar biz ölmedikten sonra xd
Zaten artık herkes birbirini tanıyor, illa bir şekilde yollarımız kesişir birbirimizle diye umuyorum. Forum ölür ama biz kalırız :)

[-] Aşağıdaki 2 kullanıcı Kabus kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? Arthedain, Visual917

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi