Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Share Thread:
Oyun Ormanı SWF Arşivi? /SF arşivi?
Belki hatırlarsınız Oyun Ormanı diye bir site vardı Türkler tarafından yapılan Flash oyunlar vardı. Site sahibinin nickini hatırlamıyorum malesef ama 2016 gibi hiperoyunda kendisinden sitenin arşivini istemiştim o da hard diski bulunca paylaşacağını söylemişti. Acaba kendisi burada mı? o sitede sfdeki çocuklar tarafından yapılmış oyunlar da vardı Türk internet tarihi için korunması önemli  Big Grin

/
Ayriyetten Memocan Productions olarak bilinen bir arkadaş sf arşivi hazırlamıştı. içinde abuzittinlerin yenilenmemiş eski versiyonları, 4-2'nin demosu, fan yapımı abuzittin oyunları, gereksiz adamın gereksiz maceraları serisi vs. vardı arşiv elinde olan var mı?
[-] Aşağıdaki 2 kullanıcı Hydra kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? Visual917, Hasanbey05
(25-06-2022, Saat: 19:11)Hydra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki hatırlarsınız Oyun Ormanı diye bir site vardı Türkler tarafından yapılan Flash oyunlar vardı. Site sahibinin nickini hatırlamıyorum malesef ama 2016 gibi hiperoyunda kendisinden sitenin arşivini istemiştim o da hard diski bulunca paylaşacağını söylemişti. Acaba kendisi burada mı? o sitede sfdeki çocuklar tarafından yapılmış oyunlar da vardı Türk internet tarihi için korunması önemli  Big Grin

/
Ayriyetten Memocan Productions olarak bilinen bir arkadaş sf arşivi hazırlamıştı. içinde abuzittinlerin yenilenmemiş eski versiyonları, 4-2'nin demosu, fan yapımı abuzittin oyunları, gereksiz adamın gereksiz maceraları serisi vs. vardı arşiv elinde olan var mı?

sitenin uzantısını biliyormusun. belki archive.org'tan bulabilirim.

Youtube: Ceylanli
[Resim: https://media.tenor.com/OcqUuF5W1-cAAAAM...turkey.gif]
SF arşivi benim de ilgimi çeker burada indirmeye açabiliriz.

Now my inner dialogue is heaving with detest
I am a martyr and a victim and I need to be caressed
I hate that you negate me, I'm a ghost at beck and call
I'm failing and placating, and berating myself for staying

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
(09-07-2022, Saat: 20:52)Visual917 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SF arşivi benim de ilgimi çeker burada indirmeye açabiliriz.

ne zaman açılır

youtube'da tanıtımını yapacam

Youtube: Ceylanli
[Resim: https://media.tenor.com/OcqUuF5W1-cAAAAM...turkey.gif]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çeşitli oyun önerileri Multinality 0 404 15-01-2024, Saat: 20:34
Son Yorum: Multinality
  Oyun Yapmayı Bırakıyorum NESDelisi 4 1.491 04-10-2019, Saat: 11:23
Son Yorum: Mahmut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi